System CRD

 

Climate Recovery (CRD) to najlżejszy system do budowy instalacji na świecie! Ponad 50% lżejszy od stali posiada wszystkie jej zalety oraz dużo więcej!

 

CRD to izolowane kanały i kształtki przeznaczone do budowy systemów wentylacji, ogrzewania i klimatyzacji (HVAC).

 

Jako pierwsi w Polsce zastosowaliśmy ten system !

 

Kanały z płyt Climaver

 

Płyty CLIMAVER są sztywnymi płytami wykonanymi z gęsto sprasowanych włókien szklanych połączonych żywicą termoutwardzalną, pokrytymi od strony zewnętrznej wzmocnioną folią aluminiową stanowiącą barierę powietrzną i posiadającymi różnorodne powłoki od strony przepływającego strumienia powietrza.
   
Płyty służą do wykonywania gotowych, izolowanych termicznie i akustycznie przewodów o przekroju prostokątnym, służących do przesyłu powietrza w instalacjach klimatyzacyjnych, wentylacyjnych oraz powietrznych instalacjach grzewczych.

Izolowane kanały spiro

 

System elementów okrągłych:  powszechnie nazywany "systemem SPIRO", wykorzystywany jest niemal w każdej realizowanej inwestycji. System składa się z rur, kształtek, oraz elementów uzupełniających wykonywanych z blachy ocynkowanej najwyższej jakości

Wszystkie kanały izoluje się wełną z aluminium o grubości 3cm lub 5cm; na nieocieplonych poddaszach kanały owijamy weną 5cm, a następnie wełną z aluminium o grubości 3cm lub 5cm.

 

Instalacje wentylacji wykonujemy w 3 systemach w zależności od projektu, możliwości technicznych i życzenia klienta. Każda nasza instalacja jest kalibrowana i regulowana poprzez zamontowane przepustnice